Cena hejtmana

27. března 2015

Od roku 2015 vyhlašuje Plzeňský kraj Cenu hejtmana za nejlepší webové stránky příspěvkové organizace.

Smysl soutěže spočívá nejen ve vlastním srovnání webů zřizovaných organizací, ale poskytuje také jejich webmasterům a provozovatelům užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování.

Webové stránky hodnotí odborná porota, kterou jmenuje Rada Plzeňského kraje.

Hodnotí se:

• ovládání webu (navigace a přehlednost stránky)
  • výtvarné zpracování
  • bezbariérová přístupnost
  • nápaditost
  • podpora v mob. zařízeních

Slavnostní vyhlášení soutěže a předání cen vítězům za účasti hejtmana Plzeňského kraje probíhá v sále zastupitelstva Plzeňského kraje v březnu.

Jak se soutěže zúčastnit?

Přihlášena může být webová stránka příspěvkové organizace zřízené Plzeňským krajem i organizace zřízené obcí. Soutěžit mohou nejen nové, ale všechny dobře fungující stránky.

Přihlásit stránky do soutěže může každý. Formulář přihlášky do soutěže je k dispozici na webu vždy po vyhlášení příjmu přihlášek (v lednu).

Více informací podá za Plzeňský kraj Jiřina Balejová tel.: 377195282, e-mail: jirinajirina.balejova@plzensky-kraj.cz

rok 2019

1. místo 2. místo 3. místo
Základní škola a mateřská škola Stod  příspěvková organizace             VOŠ a SPŠE Plzeň            Středisko volného času RADOVÁNEK