Cena hejtmana 2017

29. prosince 2016 Petra Nováková

Plzeňský kraj vyhlašuje pro rok 2017 třetí ročník soutěže CENA HEJTMANA PLZEŇSKÉHO KRAJE za nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace.

Smysl soutěže spočívá ve vlastním srovnání webů zřizovaných organizací, webmasterům a provozovatelům poskytuje užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování.

Přihlášena může být webová stránka příspěvkové organizace zřízené Plzeňským krajem i organizace zřízené městem či obcí. Soutěžit mohou nejen nové, ale všechny dobře fungující stránky.

Mezi přihlášenými weby bude hodnoceno:

• ovládání webu (navigace a přehlednost stránky)
  • výtvarné zpracování
  • bezbariérová přístupnost
  • podpora zobrazení na mobilních zařízeních
  • nápaditost.

Příjem přihlášek od 3. ledna do 3. února 2017 ZDE

Přihlásit stránky do soutěže může každý.

První tři místa čeká zajímavé finanční ohodnocení!

Během února bude porota hodnotit přihlášené webové stránky. Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční v sále zastupitelstva Plzeňského kraje v březnu 2017.

Vítězům bude konkrétním termín vyhlášení výsledků soutěže zaslán na kontaktní e-mail, který uvedli v přihlášce (nebo je uveden na webových stránkách).

Více informací k organizaci soutěže poskytne Petra Nováková (petra.novakova@plzensky-kraj.cz).