Cena hejtmana 2018

04. prosince 2017

Plzeňský kraj vyhlašuje pro rok 2018 další ročník soutěže CENA HEJTMANA PLZEŇSKÉHO KRAJE za nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace.

Smysl soutěže spočívá ve vlastním srovnání webů zřizovaných organizací, webmasterům a provozovatelům poskytuje užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování.

Přihlášena může být webová stránka příspěvkové organizace zřízené Plzeňským krajem i organizace zřízené městem či obcí. Soutěžit mohou nejen nové, ale všechny dobře fungující stránky.

Mezi přihlášenými weby bude hodnoceno:

• ovládání webu (navigace a přehlednost stránky)
  • výtvarné zpracování
  • bezbariérová přístupnost
  • podpora zobrazení na mobilních zařízeních
  • nápaditost.

Příjem přihlášek od 4. prosince 2017 do 31. ledna 2018 ZDE

Přihlásit stránky do soutěže může každý.

První tři místa čeká zajímavé finanční ohodnocení!

Během února bude porota hodnotit přihlášené webové stránky. Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční v sále zastupitelstva Plzeňského kraje v březnu 2018.

Vítězům bude konkrétní termín vyhlášení výsledků soutěže zaslán na kontaktní e-mail, který uvedli v přihlášce (nebo je uveden na webových stránkách).

Více informací k organizaci soutěže poskytne Jiřina Balejová jirina.balejova@plzensky-kraj.cz.

Další informace a vítězové předešlých ročníků na Portálu PK článek Cena hejtmana