Cena hejtmana 2019

20. listopadu 2018

Plzeňský kraj vyhlašuje pro rok 2019 již pátý ročník soutěže CENA HEJTMANA PLZEŇSKÉHO KRAJE za nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace.

Smysl soutěže spočívá ve vlastním srovnání webů zřizovaných organizací, webmasterům a provozovatelům poskytuje užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování.

Přihlášena může být webová stránka příspěvkové organizace zřízené Plzeňským krajem i organizace zřízené městem či obcí. Soutěžit mohou nejen nové, ale všechny dobře fungující stránky.

U přihlášených webových stránek bude odborná porota hodnotit:

• ovládání webu (navigace a přehlednost stránky)
  • výtvarné zpracování
  • bezbariérová přístupnost
  • podpora zobrazení na mobilních zařízeních
  • nápaditost.

Příjem přihlášek od 15. prosince 2018 do 31. ledna 2019 - odkaz na přihlašovací formulář  ZDE
Přihlásit stránky do soutěže může každý.

První tři místa čeká opět zajímavé finanční ohodnocení!

Během února bude porota hodnotit přihlášené webové stránky. Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční v sále zastupitelstva Plzeňského kraje v březnu 2019.
Vítězům bude konkrétní termín vyhlášení výsledků soutěže zaslán na kontaktní e-mail, který bude uveden v přihlášce (nebo je uveden na webových stránkách).

Více informací k organizaci soutěže poskytne Jiřina Balejová jirina.balejova@plzensky-kraj.cz.

Další informace a vítězové předešlých ročníků na Portálu PK článek Cena hejtmana