Junior Erb 2017

20. března 2017

Soutěž JuniorErb, která se letos koná po desáté, v Plzeňském kraji po páté, je určena mladým lidem do 18 let, kteří vytváří vlastní webové stránky a internetové projekty pro města, obce, regiony, turistická místa, školy, veřejnou správu a subjekty podílející se na společenském životě samospráv, případně pro školní týmy, které již zmíněné projekty tvoří v rámci školní práce. Přihlášeny mohou být i projekty, které mají určitý vztah k webovým stránkám úřadů měst, obcí či krajů a mohou rozšířit jejich funkčnost či spektrum služeb.

Vítězové soutěže jsou oceněni na konferenci Junior Internet a zároveň na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS)/ Visegrad Four for Developing Information Society (V4DIS).

Ceny vítězům krajského kola soutěže jsou předávány na slavnostním ceremoniálu za účasti hejtmana kraje pana Josefa Bernarda.
V pondělí 20.03.2017 od 15:00 h v sále zastupitelstva Krajského úřadu Plzeňského kraje.

Letos se v Plzeňském kraji do Junior Erbu přihlásilo 16 soutěžících. Krajská porota vybírala finalisty ze 7 nejlepších webů.

Blahopřejeme finalistům krajského kola. Jsou to (abecedně bez uvedení pořadí):

Martin Franta
Petra Pelíšková
Tomáš Sandriny
Jakub Štěpánek
Martin Žatkovič

Na slavnostní ceremoniál srdečně zveme všechny finalisty, členy poroty a novináře.

Děkujeme členům poroty za úsilí, které hodnocení věnovali.