soutěž Cena hejtmana

16. listopadu 2015

Dovolujeme si Vás informovat o plánovaném vyhlášení druhého ročníku soutěže Cena hejtmana o nejlepší webové stránky Zřizované organizace Plzeňského kraje, které proběhne v prvních měsících roku 2016.

Přihlášena může být webová stránka příspěvkové organizace zřízené Plzeňským krajem i organizace zřízené obcí.

Stránky do soutěže může přihlásit kdokoliv.

O zahájení příjmu přihlášek, uzávěrek atd. budeme informovat ihned po oficiálním vyhlášení krajského kola.  V nadcházejícím druhém ročníku čeká na nejlepší první tři weby velmi zajímavé finanční ohodnocení.

V letošním prvním ročníku soutěžilo 14 webových stránek Zřizovaných organizací z Plzeňského kraje. Porota hodnotila např. ovládání webu, výtvarné zpracování, bezbariérovou přístupnost a obsah stránek.

Na slavnostním ceremoniálu v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje za účasti hejtmana Plzeňského kraje Václav Šlajs byly vyhlášeny výsledky a předány ceny:

3.místo Městská knihovna Rokycany www.rokycany.cz/knihovna.asp?p1=911

2.místo Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje     www.zzspk.cz

1.místo Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, příspěvková organizace  www.muzeum-blovice.cz

Smysl soutěže spočívá nejen ve vlastním srovnání webů zřizovaných organizací, ale poskytuje také jejich webmasterům a provozovatelům užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování.

1. místo