Zlatý erb 2005

3.1.2005 byl zahájen již sedmý ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Soutěž je podobně jako v loňském roce organizována v krajských a v navazujícím celostátním kole.

Krajské kolo soutěže vyhlašuje Plzeňský kraj ve spolupráci se Sdružením Zlatý erb. Záštitu nad soutěží převzaly: Asociace krajů ČR, Ministerstvo informatiky a Ministerstvo vnitra. Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb.

Stránky měst a obcí v Plzeňském kraji bude posuzovat společně s hodnotiteli republikové soutěže i krajská porota. Soutěžící obce a města tak budou mít možnost získat umístění v republikové soutěži i v krajském kole Zlatého erbu. Vítězové krajského kola budou oceněni na slavnostním vyhlášení stejně jako v loňském roce, zároveň však získají zvláštní výhodu automatického postupu mezi nominované v republikové soutěži. Tím se zvýší jejich naděje na celkové vítězství.

Bližší informace o soutěži naleznete na stránkách: http://zlatyerb.obce.cz

Konečný termín pro podání přihlášek do soutěže je 31.1.2005.