Zlatý erb 2010

Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí byly předány na slavnostním ceremoniálu za účasti hejtmanky Plzeňského kraje dne 29. března 2010 na KÚPK. Zlatý erb je soutěž o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Letos proběhl už 12. ročník. Vítězové krajských kol postupují do celostátního kola. Desetičlenná odborná porota hodnotila např. kvalitu úřední desky podle správního řádu, tzv. povinně zveřejňované informace, ovládání webu, navigaci a přehlednost nebo výtvarné zpracování. Členem poroty byl také náměstek hejtmanky pro oblasti regionální rozvoj, fondy EU a informatika Ivo Grüner.

Blovice získaly ocenění v kategorii nejlepší webové stránky města, Vrčeň byla odměněna za nejlepší webové stránky obce a v kategorii nejlepší elektronická služba vítězí Horažďovice.

TISKOVÁ ZPRÁVA - http://www.plzensky-kraj.cz/cs/article/vysledky-krajskeho-kola-souteze-zlaty-erb-2010