Kybernetická bezpečnost

Předání cen vítězům projektu KPBI

Výsledky 7. ročníku projektu zaměřeného na kybernetickou bezpečnost Kraje pro bezpečný internet 2020 byly vyhlášeny na krajském úřadě 15. června 2021.

Projekt Kraje pro bezpečný internet zná své vítěze

Vyhlášení vítězů a předání cen úspěšným řešitelům soutěžního kvízu a vítězným školám s nejvyšší účastí jejich žáků v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet se uskutečnilo v úterý 22. ledna 2019 v sále zastupitelstva na krajském úřadě v Plzni. Ceny předávali náměstek hejtmana Ivo Grüner a za společnost Microsoft Václav Koudele. Společnost Microsoft dodala pro vítěze věcné ceny, Plzeňský kraj věnoval finanční odměny zúčastněným školám a vítězům nadstavbového Kvízu PLUS.

Matěj Brož zvítězil i v celorepublikovém finále

V úterý 30. ledna 2018 se v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje uskutečnilo finále soutěže KVÍZU PLUS projektu Kraje pro bezpečný internet a předání věcných a finančních darů vítězným žákům a školám.

Popis projektu

Hlavním cílem projektu Kraje pro bezpečný internet je zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a následně tak snižovat míru a závažnost kybernetické kriminality a elektronického násilí.